Jak zdobyć obserwujących na instagramie?

5 nieoczywistych sposobów jak zdobyć obserwujących na instagramie

18.08.2019

W okresie niespełna 10 lat od założenia, Instagram stał się jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na całym świecie. Każdego dnia korzystają z niego miliony użytkowników, którzy oglądają i publikują zdjęcia oraz relacje. Liczba obserwujących Instagram stale wzrasta i obecnie z portalu korzystaj zarówno młodzież, jaki i osoby starsze. Tak duża różnorodność użytkowników portalu sprawia, że jest on atrakcyjnym miejscem na promocję marki. Jednakże założenie konta tw serwisie to tylko początek drogi. Najważniejsze jest to by opracować strategię, jak zdobyć popularność na Instagramie.

1. Odpowiednie hashtagi i real-time marketing

Po konfiguracji konta, jednym z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie przedsiębiorcy jest to, jak zdobyć obserwujących na Instagramie. Tak naprawdę, kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich tagów oraz tzw. real-time marketing, czyli szybka reakcja na to, co dzieje się wokół nas. Czasem jeden chwytliwy hashtag może sprawić, że nasz post zostanie zauważony przez miliony użytkowników w przeciągu kilku minut. Jeżeli nie do końca wiesz, jak zwrócić uwagę obserwujących Instagram, możesz skorzystać z wyszukiwarki popularnych znaczników. Pamiętaj również o obserwowaniu bieżących trendów. Przy publikacji pamiętaj, żeby nie przesadzać z liczba hashtagów i wybierać tylko te, które są spójne z dodawaną przez Ciebie grafiką. W innym razie Instagram może ukryć Twój post i nie osiągniesz oczekiwanych rezultatów.

2. Wysoka jakość, regularność i przemyślany czas publikacji

Jednak same hasztagi to dopiero pół drogi do sukcesu. Jeżeli zastanawiasz się, jak zdobyć popularność na Insta powinieneś zadbać o wysoką jakość publikowanych grafik, zdjęć i filmów. Obserwujący Instagram codziennie przeglądają miliony zdjęć, a te, które są mało atrakcyjne po prostu pozostają bez uwagi. Innym ważnym aspektem przy prowadzenie konta jest regularność. Duże firmy, aktywnie działające na Instagramie, publikują posty przynajmniej raz dziennie w ściśle określonych porach. Zawsze dobieraj godzinę poublikacji do grupy docelowej oraz charakteru postu.

3. Angażowanie użytkowników

Ciekawym sposobem na to, jak zdobyć obserwujących na Instagramie jest ich uaktywniania. Posty i grafiki zawierające pytania, angażują obserwujących Instagram i zachęcają do działania. Innym sposobem jest prowadzenie konta w taki sposób, by przekonać followersów do oznaczania naszej marki w postach lub relacjach. Użytkownicy Instagrama chętnie biorą również udział w rozmaitych akcjach promocyjnych. Organizacja konkursu, w którym jednym z warunków jest polubienie profilu, udostępnienie grafiki lub oznaczenie naszego profilu w opisie zdjęcia to dobra metoda na zdobycie popularności w szybkim czasie.

4. Komentowanie wpisów i współpraca z influencerami

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym, jak zdobyć popularność na Instagramie, to nie zapomnij o komentowaniu wpisów innych użytkowników. Jest to metoda nieco pracochłonna, ale przy większym zaangażowaniu może przynieść wiele korzyści. Jeśli Twoja firma działa w sektorze B2B, dobrym pomysłem jest aktywne komentowanie wpisów innych przedsiębiorstw. Jeżeli natomiast Twoja oferta skierowana jest do użytkowników prywatnych, wówczas warto, byś rozważył podjęcie współpracy z influencerami. Gdy Twój produkt zostanie pokazany w poście lub relacji popularnego instagramera, możesz spodziewać się lawinowego wzrostu zainteresowania ofertą.

5. Zakup obserwujących na instagramie

Jesteś gotów do pokazania się światu?

Nie zwlekaj, zacznij rozwijać swojego instagrama jeszcze szybciej.

hereimg
JAK TO DZIAŁA

Jak kupić like i follow na instagram?

Zdobądz like i follow dla swojego konta w zaledwie kilka chwil. Kupno lajków i obserwatorów jeszcze nigdy nie było tak proste.

1. WYBIERZ PAKIET

Wybierz ilość lajków i followersów instagram

Oferujemy Ci nieograniczoną ilość lików oraz obserwatorów na wyciągniecie ręki. Twoje zamówienie zaczyna się od określenia odpowiedniej dla Ciebie ilości like i follow.

Pakiety lajków Pakiety followersów
HereCompanyName
HereCompanyName
2. PODAJ NAZWĘ KONTA

Podaj nazwę konta, dla którego orzymasz lajki lub obserwatorów instagram

W kolejnym kroku potrzebujemy Twojej nazwy konta instagram, dla którego ma zostać wykonana usługa. W przypadku lajków zostaniesz poproszony o wybranie zdjęcia w celu realizacji zamówienia na wskazany post. Pamiętaj, że nazwa konta potrzebna jest nam wyłącznie do zamówienia, nigdy nie prosimy o hasło.

UWAGA: W żadnym wypadku nie prosimy o hasło do Twojego konta
3. TO WSZYSTKO

Ciesz się popularnością oraz przyrostami instagram.

Proste, prawda ? Zaledwie 2 kroki dzielą Cię od pokazania się szerszej publiczności ze swoim wspaniałym kontentem na instagramie.

HereCompanyName
KORZYŚCI

Dlaczego możesz nam zaufać?

Zastanawiasz się jak kupić obserwujących i lajki? Dlaczego powinieneś skorzystać właśnie z naszych usług?

Konkurencyjne ceny.
Nasze usługi nie rozbijają banku.

NAJLEPSZE CENY

Błyskawiczna realizacja.
Czas to pieniądz, wiemy o tym.

SZYBKA REALIZACJA

Czujny support.
Zawsze gotowi, aby Ci pomóc.

SUPPORT

Usługi na najwyższym poziomie.
Bo jakość się liczy!

JAKOŚĆ

Bezpieczna usługa to podstawa.
My działamy, Ty śpisz spokojnie.

BEZPIECZEŃSTWO

Moliwość konfiguracji zamówienia. Zrób po swojemu.

PERSONALIZACJA